Kvesić u 92. minuti Splitu donio pobjedu u Zadru

Subota, 26. listopada 2013. 16:55 Napisao/la  SC

Strijelac: 0:1 Kvesić (90+2)

Žuti kartoni: Con, Hrgović, Muić (Zadar), Dujmović, Paracki (Split)

ZADAR: Matković, Sarić, Con, Neretljak, Hrgović, Muić (46 Surać), Oršulić, Jerbić, Begonja, Ivančić (75 Terkeš), Tadić (89 Heister)

SPLIT: Zagorac, Ibriks, Križanac (46 Galović), Glumac, Glavina, Rugašević, Radotić (80 Kvesić), Paracki, Dujmović, Roce, Bilić (90 Erceg)

U 92. minuti Hrgović je ubacio u kazneni prostor gostiju, lopta je brzom kontranapadu u dva dodavanja stigla do Glavine, koji iz prve proigrava za Kvesića. Napadač Splita ušao je metar u kazneni prostor Zadra i desnom nogom pogodio lijevi Matkovićev kut – 0:1.

Kvesićevim pogotkom u 92. minuti Split je s(p)retno odnio tri boda iz Zadra u utakmici koja je po svemu slutila podjelu bodova. Odlučio je trenutak nepažnje, koji je skupo stajao domaću momčad.