MAXtv PRVA LIGA

Istra pobijedila Hajduk u uzbudljivoj završici

Subota, 11. travnja 2015. 19:30 Napisao/la  SC

Utakmica 28. kola: Istra 1961 - Hajduk 3:2. Pamić odlučio u 89. minuti

Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Hajduk u infarktnoj završnici. U 88. minuti Milović je glavom izjednačio rezultat 2:2, da bi minutu kasnije Pamić udarcem i poluvoleja s 15 metara pogodio mrežu gostiju, postavio konačnih 3:2 i osigurao svojoj momčad važna tri boda u borbi za ostanak.

Prema rezultatima u nastavku sezone na Aldo Drosini se igrao derbi začelja u kojemu su se uzbuđenja počela događati u nstavku utakmice. Radonjić je 51. minuti uz Maločinu pomoć svladao Ranilovića i otvorio utakmicu.

Poravnao je Maglica, koji je u 69. minuti u dvojbenomj poziciji gurnuo u vrata loptu odbijenu od Drevena, da bi Pamić u 74. minuti ponovo doveo Istru u vodstvo odmjerenim pogotkom iz slobodnog udarca.

Bio je to uvod u završnicu iz koje su domaćini otišli u svlačionicu poput dobitnika na lutriji. Vršajevićev crveni karton u 90. minuti zbog prigovora ništa nije promijenio.

ISTRA 1961: Dreven, Pavlović. Gregov, Dinis, Tomić (83 Bastos), Obšivač, Pamić, Heister, Špehar (69 Franjić), Jo (76 Matoš), Radonjić

HAJDUK: Kalinić (od 26. Ranilović), Vršajević, Maloča, Milović, Vasilj, Nižić (54 Gotal), Mezga (46 Vuković), Sušić, Caktaš, Milevskyi, Maglica

Utakmica 28. kola: Istra 1961 - Hajduk 3:2 (Radonjić 51, Pamić 74, 89/Maglica 56, Milović 88)