MAXtv Prva liga: Bagarić u 87. minuti osigurao S. Belupu bod u utakmici protiv Zadra

Petak, 22. studenog 2013. 20:07 Napisao/la  SC

Utakmica 17. kola: Slaven Belupo - Zadar 1:1

MAXtv Prva liga – 17. kolo

SLAVEN BELUPO – ZADAR 1:1

Stadionu Koprivnici: Gledatelja: 800

Sudac: Goran Gabrilo (Split)

Strijelci: 0:1 Terkeš 877), 1:1 Bagarić (87)

Žuti kartoni: Grgić, Matoš (S. Belupo), Terkeš, Hrgović (Zadar)

SLAVEN BELUPO: Pelin, Grgić, Edson, Crepulja, Bagarić, Čanađija, Matoš, Brlek (82 Filipović), Delić (57 Vugrinec), Fuštar, Rak (72 Ozbić)

ZADAR: Matković, Sarić, Šimurina, Con, Neretljak (46 Bašić), Hrgović, Muić (41 Surać), Heister (70 Ivančić), Begonja, Oršulić, Terkeš

Nogometaši Zadra izgubili su bod u posljednjim minutama utakmice u Koprivnici. U 87. minuti Filipović je ubacio slijeva, vratar Matkoviće nespretno skrenuo loptu točno na Bagarićevu nogu, koji je s nekoliko metara pogodio nezaštićenu mrežu – 1:1. Domaćini su izjednačili i zadržali isti bodovno razmak sa Zadrom.

Zadar je poveo u 77. minuti. Hrgović je točnim ubačajem slijeva pogodio Terkešovu glavu, po tehnički dotjernom udarcu lopta je završila u mreži pokraj ukopanog Pelina – 1:1.

Utakmica odigrana po blatnjavu terenu nije bila nezanimljiva, a podjela bodova je realna