MAXtv Prva liga: Davor Vugrinec režirao preokret Slaven Belupa protiv Lokomotive

Petak, 04. listopada 2013. 21:39 Napisao/la  SC

Utakmica 12. kola: Slaven Belupo - Lokomotiva 3:2 (0:2)

MAXtv Prva liga, 12. kolo

SLAVEN BELUPO - LOKOMOTIVA 3:2 (0:2)

Gradski stadion. Gledatelja: 800. Sudac: Ivan Bebek (Rijeka).

Strijelci: 0:1 Šitum (10'), 0:2 Bručić (16'), 1:2 Delić (49'), 2:2 Vugrinec (78'), 3:2 Vugrinec (86'-11m).

Žuti kartoni: Crepulja (Slaven Belupo), Šarlija, Budimir, Bručić, Mrzljak (Lokomotiva).

SLAVEN BELUPO: Rodić, Haračić (od 46' Vugrinec), Crepulja, Čanađija (od 22' Bagarić), Matoš, Brlek, Filipović, Delić, Roskam (od 75' Gregurina), Fuštar, Rak.

LOKOMOTIVA: Šarlija, Musa (od 57' Peko), Mesarić, Puljić (od 6' Barbarić), Budimir, Bručić, Mrzljak (od 89' Pajač), Šitum, Gorupec, Šovšić, Trebotić.

Nogometaši Slaven Belupa pobijedili su Lokomotivu u utakmici u kojoj su nadoknadili 0:2 uz dva pogotka i asistenciju Davora Vugrineca. Gosti iz Zagreba nakon 16 minuta imali su vodstvo 2:0 i činilo se da će se barem na neko vrijeme vratiti na vrh ljestvice.

I onda je krenuo preokret. Davor Vugrinec ušao je u igru u drugom poluvremenu. Prvo je namjestio pogodak Deliću, a onda sam zaključio preokret.