Prva HNL: Istra 1961 i Dinamo podijelili bodove u Puli, zamalo se sukobili treneri

Subota, 19. listopada 2024. 20:35 Napisao/la  SC

U 64. minuti Keller  dobio drugi žuti karton, Sandro Kulenović izjednačio iz kaznenog udarca

Istra 1961 i Dinamo podijelili su bodove u utakmici punoj tenzija, nakon utakmice umalo su se sukobili Paolo Tramezzani i Nenad Bjelica, trenere su morali smirivati članovi stručnog stožera.

U prvom dijelu nije se događalo previše toga, Lisica je spretno u 42. minuti udarcem s ruba kaznenog prostora iznenadio pokrivenog Zagorca - 1:0.

U drugom dijelu događalo se svašta, Ademi je u 52. minut izjednačio udarcem glavom, lopta je visokom luku završila let u rašljama - 1:1.

Minutu kasnije Lekoueiryje zdesna lijevo nogom poslao u daljnju vratnicu, lopta se odbila u mrežu, Istra 1961 je bzo opet povela - 2:1.

Zadnji pola sata igrali se na jedna vrata, Istra 1961 se pod pritiskom stisnula oko kaznenog prostora.

U 64. minuti Keller je dobio drugi žuti karton, Istra 1961 je ostala s desetoricom igrača, Tramezzani je poludio...

Više od pola sata trajao je snažni pritisak Dinama s igračem više, ali nisu igrači aktualnog prvaka stvorili tako izglednu šansu da mogu žaliti.

U 69. minuti Majkić je u letu pokupio Petkovića, sudac je pokazao na bijelu točku, Kulenović je sigurno zatresao mrežu - 2:2..

ISTRA 1961: Majkić, Iovu, Keller, Koski, Heister, Blagojević (81 Poko), Kadušić, Valinčić, Lisica, Lawal (46 Lekoueiry), Gagua (70 Bogdan)

DINAMO: Zagorac, Ristovski, Theophile (86 Rog), Torrente, Pierre-Gabriel (81 Ogiwara), Mišić, Pjaca (70 Petković), Ademi, Sučić (70 Baturina), Stojković (70 Kačavenda), Kulenović

Utakmica 10. kola Istra 1961 - Dinamo 2:2 (Lisica 43, Lekoueiry 53/Ademi 52, Kulenović 80-11m)