Prva HNL: Gorica preokretom na Šubićevcu došla do nove gostujuće pobjede

Petak, 20. studenog 2020. 20:59 Napisao/la  SC
Matija Dvorneković
Matija Dvorneković Foto: HNK Gorica

Nogometaši Gorice nastavili su s dobrim igrama ove sezone.

Goričani su u 12. kolu pobijedili Šibenik na Šubičevcu 3:1 ostvarivši četvrtu pobjedu na gostovanju ove sezone.

Domaćine je u vodstvo doveo Ampem u 7. minuti, gosti su poravnali autogolom vratara Labrovića u 60. minuti.

U 82. minuti Suk je povećao prednost gostiju, a točku na „i“ utakmice stavio je Kristijan Lovrić u trećoj minuti sudačkoga vremena.

Svi golovi na utakmici pali su uz pomoć bure, koja je nesmiljeno šibala na Šubićevcu.

ŠIBENIK: Labrović, Kvesić, Bilić, Batarelo, Mesa (87 Contreras), Pajić, de Frias (46 Rak), Ćurić, Bulat, Ampem, Jurić (87 Sahiti).

GORICA: Kahlina, Musa, Steenvoorden, Jovičić, Čabraja, Babec, Suk, Dvorneković (73 Spikić), Hamad (63 Golubickas), Mitrović (63 Lovrić), Mudrinski (90+2 Dieye).