Dobro mi je, ekipa me odlično prihvatila, na treninzima se radi puno jačim intenzitetom, sve je općenito na jednoj višoj razini, kaže bivši igrač Kvarnera 2010, danas član Zadra
Poluzavršnica: Cibona - Zadar 74:82 (21:19, 18:23, 17:21, 18:19). Zadar je utakmicu prelomio u posljednjoj četvrtini i time došao u priliku za prvi Kup nakon osam godina posta
Kvarner je ekipa koja zna stajati na terenu, koja igra agresivno što na koncu potvrđuju i njeni rezultati ove sezone, kaže Repeša
Istok - Zapad 158:163 (36:47, 46:36, 40:39, 36:41). U večeri u kojoj su se pokušali dostići mnogi rekordi ostat će zapisana 27. pobjeda zapada i prva MVP-titula za Russella Westbrooka
LaVine postao drugi najmlađi pobjednik natjecanja nakon Kobea Bryanta
 U 12 minuta pogodio je svih 13 šuteva i postavio još jedan rekord pogodivši najviše trica (9) u jednoj četvrtini
U izboru FIBA-e sudjeluju navijači i košarkaški stručnjaci
Nakon što je vodstvo KK Cedevite u srijedu poslalo zamolbu HKS-u da turnir organizira u Vukovaru, istu je Savez i uslišio dan kasnije