- Mnogi su Talijane otpisali zbog svega što se događalo proteklih tjedana, no znali smo da ih se ne smije podcijeniti i to i dalje vrijedi. Već protiv Španjolske su pokazali koliko zaista mogu biti neugodni, rekao je Ćorluka
UEFA će odluku za kaznu zbog bakljade protiv Irske donijeti u petak. Dvojica navijača morat će i platiti kaznu u visini od 465 eura
Engleski sudac već je vodio jednu utakmicu na Europskom prvenstvu između Rusije i Češke u kojoj su Rusi uvjerljivo slavili s 4:1
Ponedjeljak, 11. lipnja 2012. 22:32
EURO 2012

Andrij Ševčenko - Zlatan Ibrahimović 2:1

Utakmica je ostala upamćena po obračunu dvojice nogometnih velikana
Od kada je Prandelli izbornik postali su puno kompaktniji i bolji nego što su bili prije dvije godine. Talijani su najjači u sredini terena gdje igra Pirlo od kojega sve kreće, kaže Modrić
Ponedjeljak, 11. lipnja 2012. 19:57
EURO 2012

Blijeda Engleska otkinula bod Francuzima

Francuska - Engleska 1:1 (1:1). Englezi su poveli golom Lescotta u 30. minuti, da bi "tricolorima" bod donio Nasri devet minuta kasnije
Odlučujuća utakmica za nas. U slučaju pobjede izbjegli bi sve probleme. Hrvatska je nepredvidljiva reprezentacija koja posjeduje veliku kvalitetu. Neće biti lako, objašnjava Prandelli
Nisu Talijani bili slabiji od Španjolske, čak bih rekao da su raznovrsniji. Morat ćemo biti na visokoj razini da bismo mogli igrati takvu utakmicu, kaže Slaven Bilić