Rijeka - Dinamo 0:1. Gostima je pobjedu osigurao Špehar, mirno realiziravši najstrožu kaznu u 24. minuti nakon što je Načinović u svojem kaznenom prostoru igrao rukom
Petak, 04. svibnja 2012. 17:05
Nogomet

Kadeti Rijeke treći

"Bijeli" su do velikog uspjeha stigli u konkurenciji kadeta Milana, Colo Cola, Atlasa, Napolija, Udinesea, Chivasa....
Alen je osvojio prvo mjesto u kategoriji kadeta do 52 kilograma i mlađim kadetima do 48 kilograma. U katama je bio drugi u konkurenciji mlađih kadeta, te drugi među kadetima
Ponedjeljak, 30. travnja 2012. 20:34
Nogomet

Pioniri Rijeke treći u Vukovaru

"Bijeli" su u susretu za treće mjesto bili bolji od Zadra 4:0. Dvostruki strijelac za Rijeku bio je Lukanović, dok su po jedan gol postigli Blečić i Baričević
Subota, 28. travnja 2012. 15:50
Rukomet

Novljanke zlatne, Matuljci drugi

Novljanke su u finalu pobijedile Koku iz Varaždina 8:7, dok su rukometaši Matulja 2001 u borbi za zlato izgubili od Rukometne škole Karlovac 7:8
Karatistica Ri Croatije osvojila je prvo mjesto među juniorkama preko 59 kilograma i kadetkinjama preko 54 kilograma
Uz ove dvije medalje, Luka Šarčević i Andrej Graovac u parovima su osvojili treće mjesto
Juniori Rijeke prokockali su protiv Zagreba 2:0 i 3:1 remiziravši 3:3, dok su kadeti odigrali 1:1