Mia Predovan, Emili Valenčić, Nina Rubeša, Petra Juranović, Lucija Koprivnjak, Ira Barbarić, Hanna Host, Klara Crnčić i rezerve Matea Butorac, Eva Lukežić osvojile pro mjesto i u međunarodnoj konkurenciji
Petak, 01. lipnja 2012. 13:37
Košarka

Splićani najbolji, Kastav treći

"Žuti" su u finalu petog izdanja memorijala pobijedili Dubravu 72:56, dok je domaćin nadvisio Kvarner 2010 77:59
Četvrtak, 31. svibnja 2012. 12:06
Nogomet

Pioniri i mlađi pioniri Rijeke prvaci

Pioniri su uz titulu prvaka na turniru u Vukovaru u konkurenciji 17 ekipa osvojili treće mjesto, a Antonio Lukanović dobio je poziv u hrvatsku reprezentaciju (U-14)
Rukometaši Omišlja u finalu su nakon izvođenja sedmerca pobijedili Primorsku školu rukometa 13:12-7m (9:), dok su rukometašice Omišlja u finalu svladale Poreč
Reprezentacija će se okupiti 5. lipnja u sklopu priprema uoči Svjetskog prvenstva u Češkoj
Utorak, 29. svibnja 2012. 13:05
Ostalo

TAD najuspješniji u Gorovu

Karatisti i karatistice TAD-a osvojili su 11 odličja, pet zlata, tri srebra i tri bronce
U kategoriji do 18 godina prvo mjesto u paru pripalo je Bruni Kraljiću i Marinu Ćubeli. Zvonimir Maras osvojio je srebro u preciznom izbijanju do 15 godina
Zamet je ddo bronce stigao pobijedivši Karlovac 19:17. Zamećanin Dino Islamović najbolji srednji igrač, Halil Jaganjac iz Kozale kralj strijelaca s 52 gola