KVALIFIKACIJE ZA EP ODBOJKAŠICA

Hrvatske kadetkinje poražene od Izraela

Četvrtak, 03. siječnja 2013. 21:11 Napisao/la  SC

Izrael - Hrvatska 3:1 (10:25, 27:25, 25:23, 25:20). Nakon osvajanja prvog seta, hrvatske odbojkašice u drugom nisu iskoristile set loptu

Kvalifikacije za Europsko prvenstvo, odbojkašice

IZRAEL - HRVATSKA 3:1

Prvo kolo kvalifikacija za EP, kadetkinje: Izrael - Hrvatska 3:1 (10:25, 27:25, 25:23, 25:20).

Sportska dvorana Balon. Gledatelja: 30. Suci: Puecher (Italija), Kovar (Češka).

IZRAEL: Yitzhak 1, Nankin, Levy 2, Jaloba 7, Rolnik 8, Stein 4, Saada 21, Lander 2, Basson, Sonego 7, Deev, Schwarzwald 5.

HRVATSKA: Juralić 13, Kolarić, Kulić, Čolak 4, Šain, Volmut 17, Jakšetić 10, Runjić 11, Božić 8, Lulić 2, Grahovac, Burilo.

Hrvatske odbojkašice poražene su od Izraela u prvoj kvalifikacijskoj utakmici za kadetsko Europsko prvenstvo na turniru u Novoj Gorici.

Nakon odlično odigranog prvog seta kojega su riješile u svoju korist za 25 minuta prepustivši Izraelu samo 10 bodova, izabranice Alena Pavačića nisu uspjele zadržati taj ritam u nastavku.

U drugom setu hrvatske odbojkašice imale su i set loptu (24:23), ali nisu uspjele udvostručiti prednost. Svoje prilike Hrvatska nije iskoristila ni u trećem setu, imala je vodstvo 18:17, no opet su slavile izraelske odbojkašice.