Zamet - Sesvete 25:27. U 24. minuti Mičijević povisila na 14:10, ali Zamećanke su olako prosule stečeni kapital
Ako analiziramo ekipu Sesveta onda možemo konstatirati da je riječ o ekipi koja definitivno izuzev individualne posjeduje i kolektivnu kvalitetu te uigranost koja je u ovom trenutku ispred Zameta, rekao je trener Zamećanki
Mlada su ekipa koja je pod pritiskom posustala što smo mi znali iskoristiti, rekla je Gavranićka
Utakmica 9. kola: Ivanić - Zamet 23:25 (13:10). Ivanić je u 48. minuti imao plus četiri
Dobra obrana ti omogućava mirnoću u napadu jer ako i promašiš znaš da imaš sigurnost u obrani, rekao je Čagalj
Utakmica 8. kola: Zamet - Trešnjevka 28:29. Riječanke su ponovile katastrofalnu utakmicu protiv Koke s početka sezone
Nakon serije pobjeda moramo ostat stajati čvrsto na zemlji, Trešnjevka ima kvalitetnu vanjsku liniju, brza krila i dvije iskusne vratarke, rekao je Čagalj