I sada kada se sjetim poraza dođe mi da zaplačem. Nemam riječi da opišem kako se osjećam nakon ove utakmice. Ovo je sramota i dotaknule smo dno, rekla je Tina Gavranić
1/4 finala Kupa: Podravka Lino - Zamet 31:30 (16:15)
Utakmica 20. kola: Zamet - Ivanić 31:26. . Riječanke u posljednjih 13 minuta nisu primile niti jedan gol
Bez obzira na samo tri do sada osvojena boda Ivanić je neodlučenim ishodom protiv Samobora pokazao da je protivnik koji nas tjera na oprez, kaže Čagalj
Tina Gavranić zaradila je u Zagrebu šavove na glavi, Dina Havić ima gripu, Iva Tabar operirala je zub, a Ivana Vuković ima problema s ramenom
Subota, 16. veljače 2013. 17:59
ŽRK Zamet

Zamećanke sve dalje od Lige za prvaka

Utakmica 19. kola: Lokomotiva - Zamet 29:27. U posljednje četiri minute Zamećanke nisu postigle ni jedan gol
Slavit će ekipa koja bude više htjela pobjedu. Ako ne pobijedimo neće biti smak svijeta, ali zašto ići težim putem ako pobjedom u Zagrebu možemo osigurati svoj cilj, plasman u Ligu za prvaka, kaže Vuković