Nedjelja, 22. rujna 2013. 21:16 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola: Dugo Selo 55 - Zamet 21:34 (8:17)

Prva liga rukometašica, 2. kolo

DUGO SELO 55 - ZAMET 21:34 (8:17)

Gradska sportska dvorana, Dugo Selo. Gledatelja 100. Suci: Siniša Boask i Željko Herceg (oba Varaždin). Nadzornik: Miljenko Komerički (Kutina)

DUGO SELO 55: Budić 10 obrana, Đurak 2, Mamić 4, Čamber, Grebenar 1, Radovac 1, Sadrić 3, Galić 2, Maraković, Kuprešak, Pavković 2, Peti 4, Šebalj 2 obrane, Slišković 1, Novosel, Kranjec 1

ZAMET: Strukar 8 obrana, Paurević 1, Plahinek 2, Jerčinović 5, Mičijević 4, Gvoić 2, Tabar 3, Milošević 6, Toto 1, Bunić 5, Bukvić 1, Šegota 2 obrane, Stakorić, Gugić 4

Sedmerci: Dugo Selo 4 (1) Zamet 1 (1). Isključenja: Dugo Selo 6 minuta Zamet 14 minuta.

Rukometašice Zameta rutinirano su u susretu drugoga kola Prve lige pobijedile momčad Dugog Sela i zabile im čak 34 pogotka. Zabijale su svi osim dvije riječke vratarke i Stefani Stakorić, a obrana domaćina puštala je na sve strane, posebice u prvome dijelu.

Pobjeda Riječanki ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje. Zamećanke su najveće vodstvo (13-28) imale u 47. minuti, a najefikasnija pojedinka u gostujućim redovima ponovno je bila Selena Milošević sa šest postignutih pogodaka.