- Od svoje ekipe očekujem da igra opušteno, bez pritiska, moramo svesti tehničke greške na minimum, a onda ni rezultat neće izostati, rekao je trener Zamećanki
Prema mojem mišljenju ovo je bila sezona za zaborav, kaže Alvaro Načinović
Orijent Presoflex – Umag 27:31. Nerješiva enigma za igračice trenera Sanjina Lučičanina bila je Ana Jajčević
Ne mogu vjerovati da već šest utakmica gubimo na jedan te isti način, to je nevjerojatno
Buzet – Zamet 26:25 (9:12). U posljednjoj minuti utakmice Riječanin Marin Vukelić pogodio je za konačnih 26:25. Domaćin je upisao šestu pobjedu u sedmom prvenstvenom ogledu s Riječanima
Dalmatinka – Zamet 33:25. Riječanke su utakmicu izgubile već u prvom poluvremenu u kojem su primile 18 pogodaka što dovoljno govori o njihovom angažmanu
Propozicija natjecanja se u ovoj ligi nitko ne pridržava, otvoreno tvrdi trener Orijenta
Nedostatak Plahinek i Toto će se sigurno osjetiti u našoj igri, no pokušat ćemo bez njih pa što bude, kaže Nikolina Strukar