Subotnja utakmica pravi je ispit za momčad Valtera Matoševića, koja na svom parketu ove sezone nije doživjela poraz
Bit će još oscilacija, mi ćemo pokušati učiniti sve što možemo da odigramo dobru utakmicu, ističe trener Zameta nakon prve pobjede u gostima
Umag - Zamet 22:30. Serijom 6:0 gosti  na poluvremenu vodili 15:9, u nastavku prednost Zameta narasla do +10 u 43. minuti
Armada  organizirano najavila svojevrsni povratak na tribine vodećih riječkih klubova, Zamećani igraju utakmica humanitarnog karaktera
Vjerujem da će naš organizirani dolazak pripomoći da se stvori dobra atmosfera i postigne željeni rezultat, kaže predsjednik KN Armada Dejan Božić
Porečani su favorit, idemo odigrati najbolje što možemo, kaže trener Zameta uoči prve utakmice u nastavku sezone