Epizoda Ljerke Krajnović u dresu Orijenta kratko je trajala, a nekoliko mjeseci kasnije okončana je i trenerska uloga trofejne vratarke u riječkom prvoligašu
Koka - Orijent - Presoflex 27:25 (11:13). U 41. minuti Orijent je išao prema pobjedi (16:19), a već u 54. minuti nakon serije 9:2 Kokice su slavile pobjedu (25:21).
- Dejana Milosavljević još uvijek nije maksimalno spremna zbog problema s ramenom i tek ćemo vidjeti koliko ćemo je moći koristiti u Varaždinu u koji neće putovati prva golmanica Kristina Afrić zbog fakultetskih obaveza, započeo je u nevjerici trener Orijenta Sanjin Lučičanin
U samoj završnici susreta odvijala se prava drama,  gostujuća igračica Josipa Tomić u 57.minuti susreta izjednačila je na 22:22, Jelka Mihovilović  povećala je na 22:23, a na terenu je nastupio opći kaos
Prve prognoze govore o istegnuću  ligamenata zbog čega će kadetska reprezentativka biti izvan stroja najmanje dva tjedna
Rukometašice Orijent Presoflexa uvjerljivo su poražene na gostovanju u Sesvetama. Niti jednog trenutna pobjeda domaćih nije došla u pitanje
U Sesvetama idemo na sve ili ništa, nemamo što izgubiti, a igrat ćemo bez ikakvog pritiska, kaže Amela Hodžić
- Igračice su očito umislile da su „velike igračice“, a pred punom dvoranom su pokazale da su sve samo ne to, rekao je trener Orijenta.