Nedjelja, 24. studenog 2013. 12:32
MRK Zamet

Poraz ne smije pokvariti odličnu atmosferu

Imali smo svojih prilika, ali nismo uspjeli., kaže Mrakovčić, strijelac deset pogodaka
Utakmica 11. kola: Zamet - Umag 26:27 (13:14). Iako je Zamet imao napad kroz cijelu posljednju minutu uz iskorišten time-out, bodovi su otišli u Istru.
Nismo imali vremena ni za kakve pripreme, a kamoli za odigravanje trening-utakmica ali smo stvari rješavali u hodu. Predviđali su nam lagano ispadanje iz lige, kaže Valter Matošević
Ponedjeljak, 18. studenog 2013. 20:39
MRK Zamet

Borbenost i ustrajnost drže nas ovako visoko

U svakoj utakmici iskoči netko drugi, kaže Černeka, strijelac deset pogodaka u Kutini
Utakmica 11. kola: Moslavina - Zamet 26:29 (8:12)
Imali smo dva puta na početku sezone. Mogli smo kukati, plakati jedni nad drugima i zapomagati za kojekakve oblike pomoći. Izabrali smo drugi način, krenuli raditi i to nam se vraća, kaže Mišković
Subota, 09. studenog 2013. 20:01
MRK Zamet

Zamet uvjerljiv protiv Medveščaka

Utakmica 1.0. kola: Zamet - Medeveščak 29:23 (14:5). Riječki rukometaši odigrali su poluvrijeme sezone
Četvrtak, 07. studenog 2013. 17:41