PRVA LIGA RUKOMETAŠA - JUG

Zamet na krajnjem jugu doživio prvi poraz ove sezone

Subota, 24. veljače 2024. 21:19 Napisao/la  SC

Devet minuta prija kraja dvoboja Tin Tomljanović je doveo Zamećane na samo gol zaostatka, ali serijom 4:0 do 58. minute domaićini su ugasili riječku nadu u preokret

Prva liga rukometaša – Jug, 13. kolo

ARADEI – ZAMET 27:24 (12:12)

Dvorana OŠ Župe dubrovačke.

Suci: Kovačević (Zaprešić), Šoić (Samobor)

Rukometaši Zameta doživjeli su prvi poraz ove sezone, momčad trenera Matea Hrvatina neće po dobrom pamtiti gostovanje na krajnjem jugu Hrvatske.

Riječani gostovanje u Dubrovniku nisu otvorili dobro, ali je gostujuća momčad ipak u 20. minuti stekla prednost (10:8).

No, to ništa nije značilo, početkom drugog dijela domaća momčad uspjela se rezultatski odvojiti (20:17) i praktički osigurala pobjedu.

Devet minuta prija kraja dvoboja Tin Tomljanović svojim je sedmim pogotkom doveo Zamećane na samo gol zaostatka, ali serijom 4:0 do 58. minute domaićini su ugasili riječku nadu u preokret.

Riječani su odigrali utakmicu s puno tehničkih pogrešaka i promašaja, domaća momčad to je znalački kaznila.

Rukometaši Umaga sutra gostuju u Splitu, uspiju li Umažani upisati novu pobjedu riječkoj momčadi približit će se na samo bod zaostatka.