Subota, 08. ožujka 2014. 21:25 Napisao/la  SC

Utakmica 21. kola: Bjelovar - Zamet 36:33 (19:15)

Gradska dvorana. Suci: Cepanec i Jeftić.

BJELOVAR: Prvonožac, Valinčić 3, Ezgeta 7 (3), Jurišić 1, Rajić, Ivanić, Nreca 4, VIdaković 8, Janđel, Šimunović 2, Udžbinac, Gašparović 11, Fiala, Pavlović, Tandara, Javor.

ZAMET: Đurica, Vučko, Samardžić 1, Klić, Černeka 2, Uzelac 5, Lončarić 5 (3), Stipčić 5, Jurić Grgić 7, Slavić, Kovačević 2, Travica 2, Juričić, Valković, Golik 4, Majić.

Sedmerci: Bjelovar 4 (3), Zamet 3 (3). Isključenja: Bjelovar 4, Zamet 8 minuta.

Rukometaši Zameta poraženi su na gostovanju kod Bjelovara. Riječki rukometaši od prve minute bili su osuđeni loviti rezultat i na kraju nisu uspjeli uhvatiti domaćina. Bjelovar je prvu osjetnu prednost stekao u 14. minuti kada je Vidaković pogodio za 9:5. Zamet je smanjio na minus dva gola zaostatka golom Jurića Grgića (10:12), ali domaćin je do kraja prvog dijela pobjegao na 19:14.

Bjelovar je kontrolirao drugo poluvrijeme i održavao nekoliko golova prednosti. Zamet je najbliže stigao kada je serijom 4:0 smanjio na 30:32 pet minuta prije kraja. Ali više od toga gosti nisu uspjeli.