Liga za poredak: Zamećani doživjeli poraz u Umagu, Pahanić odlučio iz sedmerca

Srijeda, 30. travnja 2014. 20:40 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Umag - Zamet 31:30 (12:16). Igrači Marina Miškovića imali su prednost od četiri pogotka na poluvremenu koju nisu uspjeli kapitalizirati i zadržati do kraja susreta.

Premijer liga rukometaša - Liga za poredak, 3. kolo

UMAG - ZAMET 31:30 (12:16)

Školska sportska dvorana. Gledatelja 200.

Suci: Dalibor Jurinović (Zadar) i Marko Mrvica (Biograd na Moru).

UMAG: Milinković (6 obrana), Marić, Ravnić, Gadža 10 (1), Lovrić 4, Vučko 3, Bošnjak, Jerković 2, Stapar 3, Vukotić, Modrušan (1 obrana), Pahanić 8 (2), Jakupović, Đukes, Burnić (4 obrane), Jotić 1

ZAMET: Đurica (2 obrane), Vučko 7, Samardžić, Klić, Mrakovčić 2 (1), Černeka 6, Uzelac, Stipčić 2, Jurić-Grgić 2, Slavić (16 obrana), Kovačević 8, Juričić, Valković 1, Golik 2, Majić

Sedmerci: Umag 5 (3) Zamet 1 (1)

Isključenja: Umag 2 minute Zamet 8 minuta

Zamećani su ponovno ostali kratki. Kao i u domaćem ogledu protiv Spačve proteklog tjedna, ovoga su puta bolji na svome parketu bili Umažani. Igrači Marina Miškovića imali su prednost od četiri pogotka na poluvremenu koju nisu uspjeli kapitalizirati i zadržati do kraja susreta. Najveću prednost Riječani su imali u 23. minuti (8:14), ali se ona u drugom dijelu počela topiti. Domaćini prvi put izjednačuju na 20:20 u 41. minuti, zakratko se igra gol za gol, a nakon toga ubacuju u brzinu više i znalački je privode kraju. Pogodak odluke postigao je Pahanić u posljednjoj minuti iz sedmerca.

Za rukometaše koji se bore za plasman od sedmog do desetog mjesta u Hrvatskoj slijedi stanka do desetog dana svibnja, tada Zamećani kod kuće dočekuju kaštelansku Marinu, koju su na otvaranju Lige za poredak uvjerljivo pobjedili na gostovanju.