SERIE B

Spezia pobijedila Modenu u dramatičnoj završnici

Subota, 21. veljače 2015. 17:22 Napisao/la  SC

Utakmica 27. kola: Spezia - Modena 3:2. Vratar Chichizola obranio penal u 95. minuti

Nogometaši Spezije pobijedili su Modenu u dramatičnoj završnici, kada su pogocima Gianettija (86) i Nenea (90) uspjeli preokrenuti rezultat. Međutim, pobjedu Speziji donio je vratar Chichizola, koji je 95. minuti obranio kazneni udarac. Chichizola je i u prošlom kolu obranio kazneni udarac vrijedan boda.

Nenad Bjelica ponovo je promijenio način igre, igrao je s četiri braniča (4-3-1-2) u zadnjoj liniji, što se do 86. minuti činilo pogrešnim. Na kraju je Bjelica uspio ostvarit novu pobjedu i navući još nekoliko sijedih vlasi navjačima Spezije.

Datković, Miloš, Šitum i Ćanađija sudjelovali su u pobjedi, Kvržić i Brezovec sjedili su na klupi.

SPEZIA: Chichizola, Datković (71 Miloš), Piccolo, Valentini, Luna, Šitum, Ćanađija (71 Giannetti), Gagliardini, De las Cuevas (83 Bakić), Nenè, Catellani.

MODENA: Pinsoglio, Calapai (64 Rubin), Marzorati, Zoboli, Cionek, Nizzetto (87 Garritano), Schiavone (57 Signori), Salifu, Fedato, Granoche, Ferrari

Utakmica 27. kola: Spezia - Modena 3:2 (Nenè 34, 90, Giannetti 86/Zoboli 63, Fedato 9)