FRANKO ANDRIJAŠEVIĆ Predstoji nam borba za drugo mjesto i mislim da možemo uspjeti u tome

Srijeda, 18. prosinca 2019. 20:18 Napisao/la  SC

Dinamo je iz prvog udarca na gol zabio i to nas je poremetilo. Imali smo plan izdržati tih prvih 20-tak minuta, ali nakon 2:0 je stvarno bilo teško, rekao je igrač Rijeke nakon poraza od Dinama

Franko Andrijašević (Rijeka)

Nogometaši Rijeke porazom u Maksimiru su zaključili polusezonu.

Dinamo je slavio s 3:0 i još jednom pokazao koliko je bolja momčad.

Dinamo je iz prvog udarca na gol zabio i to nas je poremetilo. Imali smo plan izdržati tih prvih 20-tak minuta, ali nakon 2:0 je stvarno bilo teško. Mislim da smo svi skupa dali sve od sebe. Kod 1:0 smo imali dvije dobre prilike, možda da izjednačimo pa opet vratimo rezultat u egal, ali nije se dogodilo. Čestitke Dinamu na pobjedi i svemu što su napravili ove sezone. Pokazali su da su bolji od svih. Nama predstoji borba za drugo mjesto i mislim da možemo uspjeti u tome. Trebamo se prvo odmoriti, a zatim dobro odraditi pripreme te vjerujem da ćemo drugi dio sezone biti još bolji, rekao je igrač bijelih Franko Andrijašević nakon susreta.

Strijelac drugog pogotka Mislav Oršić zadovoljan je utakmicom, ali i polusezonom.

Od početka smo dominirali, zabili smo dva gola, spasio nas je Livaković kada je trebalo. Iza nas je sjajna sezona i cijela godina, odigrali smo jako puno dobrih utakmica. Sad slijede pripreme za ovu, ali i za iduću sezonu.. Ja sam ovdje doma, dok ne dođe neka ponuda tu sam, rekao je Mislav Oršić.