×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

- Tri su sporna detalja odlučila dvoboj. Suci su takve bitange da to ne treba niti komentirati. Ne treba im davati prostora da uopće postoje, objašnjava strateg Kostrenjana
Mosor - Pomorac 2:1. U nastavku utakmice domaćini postignuli dva pogotka u samo pet minuta i preokrenuli rezultat. Pomorac poveo pogotkom Weitzera u 28. minuti
Mosor je jedna od rijetkih momčadi koja se može pohvaliti kako je ove sezone slavila protiv Pomorca. U Žuknici su gosti uzeli minimalnu pobjedu 1:0
- Ako smo Pomorca pobijedili u Kostreni zašto to isto ne bi ponovili kod kuće pred svojim navijačima, optimističan je uoči dvoboja s Kostrenjanima Bruno Akrapović
Želimo imati automatizam u igri, a to je baš protiv HAŠK-a funkcioniralo vrlo dobro. U srijedu smo protiv HAŠK-a bili vrlo, vrlo blizu onome kako bi Pomorac u kontinuitetu trebao izgledati, zadovoljno će Stilinović
Srijeda, 04. travnja 2012. 17:09
Prva NL

Različita poluvremena uvjerljive pobjede

Pomorac je zadržao vodeću poziciju na ljestvici Druge lige
Očekujem "brutalni bunker", od deset igrača, koji će probati sve da izdrže čim duže bez primljenog pogotka. Tu moramo odgovoriti na pravi način, kaže kapetan Marin Prpić
Novi igrači donijeli su drugačiju dimenziju. Ako se uspoređuju trenutačni rezultati, vidi se da smo uspješniji nego jesenas, kaže iskusni vratar Pomorca Davor Bursca