Liga za prvaka: Primorje poraženo u Splitu, Jadran opravdao ulogu favorita

Subota, 06. ožujka 2021. 21:56 Napisao/la  SC

Liga za prvaka - 1. kolo

JADRAN SPLIT - PRIMORJE EB 13:7 (4:2, 1:2, 5:1, 3:2)

Plivalište na Poljudu. Bez gledatelja

Suci: Štampalija i Bura

Vaterpolisti Jadrana opravdali su ulogu favorita, Primorje je doživjelo poraz u prvoj utakmici Lige za prvaka, inače utakmici 12. kola prvenstva Hrvatske.

Primorjaši su samo jednom dosegnuli aktivni zaostatak, 2:27 minute do kraja druge četvrtine smanjili su vodstvo domaćina na pogodak razlike (5:4) pogotkom Lovre Paparića.

Uslijedila je serija 3:0 čime je domaćin stekao nedostižnu prednost.

Tin Brubnjak odigrao je još jednu zapaženu utakmicu, mladi igrač Primorja postigao je 4 pogotka.