Utakmica 19. kola: Medveščak - Primorje EB 9:18 (1:3, 2:4, 4:6, 2:5). Posebno je oku ugodna bila treća četvrtina sa čak deset postignutih pogodaka
Paulo Obradović natukao je prst u utakmici protiv Juga i zbog toga je na poštedi. Frano Vićan putovat će s momčadi, ali zaigrat će jedino u krajnjoj potrebi
Subota, 09. ožujka 2013. 20:20
Vaterpolo

Primorje EB "u leru" pobijedilo POŠK

Utakmica 18. kola: Primorje EB - OVK POŠK 12:4 (2:0, 3:1, 4:0, 3:3)
U nedjelju od 16 do 18 sati svi zainteresirani mogu se raspitati o upisima u školu na štandu u ZTC-u
U petak od 17 do 18 sati u ZTC-u će biti i prvotimci Primorja EB što je ujedno prilika za sve zainteresirane da se podruže s riječkim vaterpolistima
- Dočekao sam svojih pet minuta, nadam se da ću ih iskoristiti na najbolji način, ustvrdio je Križanec
Srijeda, 06. ožujka 2013. 15:02
Vaterpolo

Stilske vježbe neutemeljenih optužbi

U korist Dubrovčana dosuđeno je čak 28 prekršaja više u odnosu na Primorje
- Sigurno da bi mi bilo draže da smo uspjeli ostati neporaženi. Međutim, ova utakmica nije donosila nikakav trofej. Obranu smo odigrali fantastično, rekao je vratar Primorja