Damir Kreilach postigao je prvi pogodak za Real Salt Lake u ovoj sezoni. Statsiti Riječanin realizirao je u 35. minuti kazneni udarac u porazu (1:2) njegove momčadi od Los Angelesa. Poraz na gostovanju bio je pomalo nesretan budući da je Zimmerman domaćinu donio pobjedu pogotkom u 92. minuti. Prvi…
Rijeka je 30 hitaca pred kraj utakmica u Đakovu i Koprivnici bila trenutno predzadnja, odnosno drugoligaš
Iskreno se nadam da će se projekt na Krimeji nastaviti, ne vidim razloga ni za kakvu veliku krizu. Vjerujem da će Orijent 1919 nastaviti uzlaznom putanjom, kaže Butorović
Damir Milinović razgovarao s dopredsjednikom Orijenta 1919 Marinkom Koljaninom,  ništa nije dogovoreno budući da riječki trener još uvijek nije formalno otišao iz Kopra
Nogomet je posebna riječka priča zahvaljujući Damiru Miškoviću, Rijeka u 24. kolu igrala protiv kluba koji je 2018. godine prihodovao iznos koji je ekvivalent otprilike polovice proračuna Grada Rijeke