PRVA LIGA NOGOMETAŠICA

Rijeka Jack Pot na Krimeji pobijedila Viktoriju

Nedjelja, 17. ožujka 2013. 23:42 Napisao/la  SC

Utakmica 12. kola: Rijeka Jack Pot - Viktorija 3:0 (Valušek 41, Morožin 65, Cicijelj 69)

PRVA LIGA NOGOMETAŠICA - 12. kolo

RIJEKA JP  - VIKTORIJA 3:0

Stadion Krimeja. Gledatelja: 80

Strijelci: 1:0 Valušek (41), 2:0 Morožin (65), 3:0 Cicijelj (69)

RIJEKA JP: Jerbić (85 Herc), Horvat, Čop (85 Vičić), Cicijelj, Klarić, Morožin, Pavlić (63 Konestabo), Turkanović, Valušek (82 Barišić), Mrakovčić, Jurić (78 Legin)

VIKTORIJA: Zečević, Martinović, Preložnik, Bradarić (od 71' Damjanović), Kolundžić, Ćubić, Ravnjak (od 63' Muratović), Ćuk (od 77' Majin), Pemper, Dodiković, Stipančević.

Nogometašice Rijeka Jack Pota su proljetni dio prvoligaških natjecanja otvorile pobjedom. Na Krimeji su u susretu 12. kola pobijedile 3:0 Viktoriju iz Slavonskog Broda. Na teškom terenu i po prilično hladnom vremenu Riječanke niti ovaj put nisu iznevjerile tradiciju te su kao i prethodne dvije sezone ekipu Viktorije ispratile identičnim rezultatom.

Riječanke su dugo lomile otpor Brođanki i trošile živce promrzlih navijača na tribinama. Nakon nekoliko izglednih prilika mrežu je u 41. minuti napokon zatresla Andrea Valušek. Na 2:0 povisila je Morožin koja je u 65. minuti smirila cenntaršut Jurić je i loptu mirno pospremila u mrežu za 2:0. Konačan rezultat postavilaje Cicijelj četiri minute kasnije. U slijedećem kolu Riječanke gostuju u Splitu kod ŽNK Marjan.

Rezultati 12. kola:  Osijek - Marjan 16:0, Dinamo - Pregrada 1:1, Agram slobodan.  Poredak:  Osijek 27, Agram 19, Rijeka JP 18, Dinamo 16, Pregrada 12, Viktorija 3, Marjan 2 boda