Posada Grego - Nikolić bila je sinonim za uspjehe jedriličarskog sporta bivše države
Od ostalih natjecatelja PGŽ-a najbolji plasman ostvarila je Maja Arbanas (Lokomotiva)  zauzevši deveto mjesto s 390 krugova, dok je kod strijelaca najbolji bio Andrej Krstinić (DUB) na devetom mjestu s 582 krugova
Strijelkinja Lokomotive pogodila je 585 krugova, pa joj je finale izmaknulo za samo jedan krug
Srijeda, 21. ožujka 2012. 19:33
Ostalo

Rukometašice na korak do EP-a

Hrvatska - Danska 21:19. Veliki uspjeh ostvaren je pred 1500 gledatelja na Zametu
Riječanke Ljerka Krajnović i Rada Ciganović bile su dio izabrane vrste koja je 1993. na Trsatu nadoknadila minus devet golova iz prve utakmice protiv Španjolske i plasirala se na EP
Milan Popović, koji je veliki navijač s članskom iskaznicom Crvene zvezde,  u Beogradu je sina Aleksandra učlanio u klub s Marakane
Na početku proljetnog dijela prvenstva, nogometašice Rijeka Jack pota ubilježile su jedan od težih poraza od početka nastupa u najvišem rangu natjecanja izgubivši na gostovanju u Zagrebu od Dinama 1:6. Počasni pogodak postigla je Leana Zandona
Idući period poslužit će za tempiranje forme za Olimpijske igre u Londonu. Na kraju svega nadam se da će biti toplo u idućem razdoblju da mogu na miru trenirati mali kalibar, zaključila je Snježana Pejčić