Maša je u finale ušla na drugom mjestu s rezultatom od 397 krugova. U finalu je pucala 203.8 krugova i slavila ispred Varaždinke Tanje Perec (203.1)
Suzana Alberini (Hrvatska) Jan Božič (Slovenija) slavili su u utrci na 21 kilometar, dok su Špela Strasser (Slovenija) i Toni Vencelj (Slovenija) bili najbrži u utrci na 41 kilometar
Od hrvatskih predstavnika najbolji rezultat ostvarila je Barbara Belušić, članica Atletskog kluba „Istra“ iz Pule, koja je stazu istrčala za 46 minuta i 10 sekundi i zauzela 17. mjesto
U subotu vaterpolisti Jadrana na plivalištu u Kostreni dočekuju Biograd.
U subotu popodne na Bazenima Kantrida u Rijeci održano je treće kolo Proljetne lige 2013. Regije 2.
Uz sportski značaj ističemo poslovni, turistički i promidžbeni karakter ovog kraja, ali i cijele Hrvatske. Bilježimo i značajan jubilej: 60. utrku Prvenstva Alpe Jadran, kaže Zdenko Šantić
U subotu popodne na Bazenima Kantrida u Rijeci održano je drugo kolo Proljetne lige 2013. Regije 2.
U emisiji će biti riječi o aktualnom stanju u riječkom, hrvatskom i svjetskom vaterpolu, ali i o Ćiri Kovačiću kao uspješnom gospodarstveniku, te vrlo aktivnom članu Kluba Sušačana u Rijeci
Copyright © SportCom.hr :: Dizajn i izrada StudioIT