Slovensko prvenstvo: Aluminij izgubio prvu utakmicu, Bobo Grubor poražen od prvaka

Subota, 14. rujna 2019. 22:15 Napisao/la  SC
Bobo Grubor
Bobo Grubor

Aluminij je doživio prvi poraz ove sezone.

Ako je već riječki trener Slobodan Grubor od nekoga morao izgubiti, onda je najbezbolnije izgubiti od aktualnog prvaka.

Maribor je derbiju 9. kola pobijedio vodeći Aluminij rezultatom 2:1, odluka o pobjedniku pala je za petnaestak minuta u drugom poluvremenu.

Hotić (53) je doveo Maribor u vodstvo, Leko je izjednačio već u 56. minuti da bi Kronaveter (67) donio Mariboru pobjedu.

Poredak: Aluminij 18, Olimpija 17 (8), Celje 15 (8), Maribor 15...