SLOVENIJA Slobodan Grubor srušio Olimpiju u Ljubljani, Dario Vizinger presudio Mariboru

Nedjelja, 12. srpnja 2020. 23:28 Napisao/la  SC
Bobo Grubor
Bobo Grubor

Aluminij je iznenadio kada se najmanje očekivalo!

Usred serije loših rezultata nakon stanke, momčad Slobodana Grubora pobijedila je u 33. kolu vodeću Olimpiju na Stožicama, jedini pogodak postigao je Klepac u 26. minuti.

Igrao je trener Olimpije Dino Skeder s najboljom momčadi, Vukušić nakon dužega razdoblja nije postigao pogodak, igrali su bivši igrači Rijeke Samardžić i Bezjak...

Riječki stručnjak zakomplicirao je pobjedom protiv Olimpije borbu za titulu prvaka nakon što je u derbiju kola Celje pobijedilo (2:1) u Mariboru.

Pobjedu Celju donio je Vizinger, bivši igrač Rijeke postigao je drugi pogodak za goste u 39. minuti.

Poredak: Olimpija 65, Celje 64, Maribor 58, Aluminij 54,...