Simon Sluga debitirao u remiju Luton Towna i Middlesbourga, trener hvali bivšeg vratara Rijeke

Subota, 03. kolovoza 2019. 08:27 Napisao/la  SC
Simon Sluga
Simon Sluga

Počelo je natjecanje u Championshipu.

Simon Sluga debitirao je u remiju (3:3) Luton Towna i Middlesbourga.

Prvi bod novom drugoligašu donio je Collins u 85. minuti, prvo poluvrijeme završilo je 2:2.

U uzbudljivoj utakmici s atraktivnim pogocima Sluga je primio jedan go koji nije trebao, gosti (Assombalonga) su promašili kazneni udarac neposredno prije nego što je domaćin izjednačio.

- Mislim da je Simon Sluga bio izvrstan izuzev jedne reakcije. Nije se dovoljno pomaknuo i spustio, ali to je život vratara. Ukupno gledano sam oduševljen s njime, izuzev tog jednog trenutka. On je hrvatski reprezentativac i dovoljno je velik i jak u glavi da prijeđe preko toga i ide dalje, rekao je trener Jones.