Serie B: Spezia poražena na otvaranju kod Varesea, igrači Rijeke susret odgledali s klupe

Subota, 30. kolovoza 2014. 22:01 Napisao/la  SC

Serie B, 1. kolo: Varese - Spezia 2:1. Za nogometaše Nenada Bjelice nije dobro počelo natjecanje u Serie B. Golovi pali u rasponu od 67. do 77. minute.

Nakon ispadanja od Perugije u drugom kolu talijanskog Kupa, za nogometaše Spezije započela je prvenstvena sezona u Serie B. Prvo kolo donijelo je gostovanje u Vareseu i prvi poraz. Momčad Nenada Bjelice izgubila je rezultatom 2:1, a u momčadi nije bilo nastupa hrvatskih nogometaša. Susret su s klupe za pričuve odgledali igrači Rijeke na posudbi u talijanskom drugoligašu, Antonini Čulina, Mato Miloš i Niko Datković.

Poveo je Varese zgoditkom Cortiaj u 67. minuti, a za Speziju je osam minuta kasnije izjednačio Catellani. Nije dugo trajalo stanje egala, jer je već u 77. minuti Falcone s bijele točke postavio konačnih 2.1.

Varese - Spezia 2:1 (Corti 67, Falcone 77-11m/Catellani 75')

VARESE: Bastianoni - De Vito, Borghese, Rea, Flamozzi - Falcone (87 Tremolada), Blasi (65 Barberis), Corti, Zecchin - Lupoli, Neto (84 Mommente)

SPEZIA: Chichizola - Valentini, Ceccarelli, De Col, Migliore - Ciurria, Sammarco (73 Bakić), Juande, Schiattarella - Ebagua, (64 Ardemagni) Catellani