Prva HNL - juniori: Remi Rijeke na Rujevici, drugi poraz Orijenta 1919

Srijeda, 18. kolovoza 2021. 19:48 Napisao/la  SC
Noel Bilić (Rijeka)

Prva HNL juniora - 2. kolo

Rijeka i Varaždin igrali su 1:1 na Rujevici.

Gosti su vodili od šeste minute pogotkom Borne Lesjaka, Riječanima je prvi bod ove sezone donio Niko Gajzler pogotkom u prvoj minuti sudačke nadoknade vremena.

U 1. kolu Rijeka je doživjela poraz od Lokomotive (1:2), koja je u 2. kolu gostovala na Krimeji.

RIJEKA: Tanjić, Zuliani (65 Traub), Bodetić, Ušalj, Franković, Galešić (61 Valjan), Simčić, Babić, Gajzler, Bilić (70 Kovačević), Delibegović (46 Begović).

Orijent 1919 je na Krimeji poražen od Lokomotive 1:3.

Krimejačani su poveli u petoj minuti, nakon što je Dundović realizirao najstrožu kaznu, ali u nastavku utakmice gosti su došli do druge pobjede ove sezone.

Lokomotivu vodi Jasmin Agić, bivši igrač Rijeke i član generacije nesuđenih prvaka '99!

Orijent 1919 je u 1. kolu izgubio (0:5) od Gorice.

ORIJENT 1919: Božičković, Bašić (46 Frigan), Burul, Mišljenčević, Bokulić, Senčar, Ivanković (68 Macolić), Jadrić (68 Jelić), Lapić, Dundović (90 Ratković), Simonaj (76 Ban)