MLS Damir Kreilach strijelac u pobjedi, Renato Punčec doživio šokantni poraz

Ponedjeljak, 13. srpnja 2020. 19:23 Napisao/la  SC
Damir Kreilach

Damir Kreilach bio je strijelac u prvoj utakmici razigravanja po skupinama u MLS-u.

U 1. kolu Skupine D momčad Real Salt Lakea pobijedila je Colorado Rapidse rezultatom 2:0, Kreilach je postigao drugi pogodak u 76. minuti.

Prvi je postigao Rusnak u 27. minuti, Slovak u 72. minuti nije iskoristio kazneni udarac.

U istoj skupini bivši stoper Rijeke Renato Punčec doživio je šokantni domaći poraz (1:2) od Minnesote.

Kansas City vodio je do sudačke nadoknade 1:0, a onda je primio dva pogotka u 92. i 97. minuti.

Treba istaknuti da je Punčecova momčad ostala bez isključenog vratara Melia u 74. minuti.