MLS Damir Kreilach postigao pogodak vrijedan četvrtfinala, Heber izravno u četvrtfinalu

Nedjelja, 20. listopada 2019. 10:56 Napisao/la  SC

Pobjedom protiv Portlanda, Real Salt Lake ostvario plasman u četvrtfinale gdje će igrati protiv Seattlea. New York City igra protiv Toronta

Damir Kreilach postigao pogodak glavom

Damir Kreilach postigao je prvi pogodak za Real Salt Lake u pobjedi (2:1) protiv Portlanda.

U utakmici osmine finala doigravanja Kreilach je zatresao mrežu gostiju u 28. minuti.

Gosti su izjednačili pogotkom Asprille u 47. minuti, pobjedu Kreilachovoj momčadi donio je Savarino u 87. minuti.

Kreilach je protiv Portlanda igrao na poziciji napadača, puno bliže bliže protivničkom golu nego inače.

Većinu utakmica u regularnom dijelu sezone igra je povučenije u veznom redu, ali je svejedno ukupno postigao 7 pogodaka.

Pobjedom protiv Portlanda, Real Salt Lake ostvario je plasman u četvrtfinale gdje će igrati protiv Seattlea.

Heber se izravno plasirao u četvrtfinale, jer je New York City osvojio prvo mjesto u Istočnoj konferenciji nakon regularnog dijela sezone.

U četvrtfinalu New York City igra protiv Toronta.

LA Galaxy u osmini finala igra protiv Minnesote, utakmica je na rasporedu u ponedjeljak ujutro (2.30) po hrvatskom vremenu.

Ako LA Galaxy pobjedi, Zlatan Ibrahimović i njegovi suigrači u četvrtfinalu igraju protiv Los Angelesa FC, najbolje momčadi Zapadne konferencije u regularnom dijelu sezone.