MLS Damir Kreilach, Heber i Zlatan Ibrahimović ispali u četvrtfinalu

Petak, 25. listopada 2019. 09:10 Napisao/la  SC

U srazu dvojice najboljih igrača MLS-a, meksički reprezentativac Carlos Vela dokazao  da ove sezone igra bolje od Zlatana Ibrahimovića

Damir Kreilach

Damir Kreilach, Heber i Zlatan Ibrahimović ispali su u četvrtfinalu razigravanja za prvaka MLS-a.

Real Salt Lake poražen (0:2) je u Seattleu, pogotke za domaćina postignuli su Svensson (64) i Lodeiro (81).

Damir Kreilach igrao je na poziciji napadača do 76. minuti.

New York je izgubio (1:2) kod kuće od Toronta, pobjedu gostima donio je dvostruki strijelac Pouzelo u 90. minuti iz kaznenog udarca.

Prvo pogodak pouzelo je postigao u 47. minuti, izjednačio je Tajouri u 69. minuti.

Heber je igrao zadnjih pola sata za New York City.

Los Angeles FC pobijedio (5:3) je u gradskom derbiju, LA Galaxy više od sat vremena parirao je gradskom rivalu i onda posustao.

U srazu dvojice najboljih igrača MLS-a, meksički reprezentativac Carlos Vela dokazao je da ove sezone igra bolje od Zlatana Ibrahimovića.

Vela je postigao dva pogotka (16, 40) za LA City, jednom je asistirao (Rossi 66).

Preostale pogotke za LA City postignuo je Diomande (68, 80).

Ibrahimović se od MLS-a vjerojatno oprostio pogotkom (55) kojim je izjednačio rezultat (2:2).

Dva preostala pogotka za LA Galaxy postignuli su Pavon (41) na Ibrahimovićevu asistenciju i Feltscher (73).

Atalanta je pobijedila (2:0) Philadephiju.

U polufinalu igraju Toronto - Atlanta i LA City - Seattle.