Ivan Durdov postigao dva pogotka i autogol za momčad Simona Rožmana

Petak, 09. rujna 2022. 22:23 Napisao/la  SC
Ivan Durdov
Ivan Durdov

Ivan Durdov postigao je dva pogotka i autogol za momčad Simona Rožmana u pobjedi (3:1) protiv Radomlja u utakmici 9. kola slovenskog prvenstva.

Bivši napadač Orijenta 1919 i najbolji strijelac druge lige u prvom poluvremenu postigao je autogol (43) s kojim je Radomlje steklo prednost (1:0) do odmora.

U drugom dijelu Durdov je dvaput ispravio pogrešku pogocima u 49. i 81. minuti, Barišić je postavio konačni rezultat u 93. minuti.

Simon Rožman ostvario je treću pobjedu, bivši trener Rijeke približio se vodećim momčadima,  Durdov je s 5 pogodaka drugi na listi strijelaca iza Kotnika (Koper) s pogotkom više.