Greuther Furth odigrao neodlučeno, momčad Andreja Mijatovića na drugom mjestu

Petak, 16. travnja 2021. 22:31 Napisao/la  SC
Stefan Leitl  i Andre Mijatović
Stefan Leitl i Andre Mijatović

U petak je Greuther Furth odigrao neodlučeno (2:2) u gostima protiv Darmstadta čime se momčad Andreja Mijatovića popela na drugo mjesto druge Bundeslige nakon 29. kola.

Gosti su uspjeli dostići prednost domaćina u nastavku utakmice pogocima Greena (59) i Rauma (75), domaćini su poveli 2:0 pogocima Kempea (2) i Dursuna (40).

U drugoj Bundesligi koristi se VAR, koji je 86. minuti poništio gostima gol zbog zaleđa, što je bila zadnja prilika za pobjedom.

Greuther Furth ne posustaje u borbi za plasman u prvu Bundesligu, momčad koju vodi trener Stefan Leitl i njegov pomoćnik Mijatović stalno se nalazi u krugu četiri kluba koji se bore za tri mjesta koja vode u prvu Bundesligu.

Dva prvoplasirana kluba idu izravno, treći igra kvalifikacije protiv 16-plasiranog prvoligaša.

Poredak: Bochum 54 (28), Greuther Furth 51 (28), HSV 50 (28), Kiel 46 (26), Heidenheim 45 (28),...