Championship: Luton doživio sedmi poraz, Sluga na klupi, Hrvati i dalje vode

Srijeda, 23. listopada 2019. 23:31 Napisao/la  SC
Danilo Butorović, pomoćnik Slavena Bilića

Luton je u srijedu doživio 7. poraz u 13. kolu, sva tri pogotka za Fulham postigao je Srbin Mitrović.

Simon Sluga sjedio je na klupi Lutona.

WBA odigrao je na svom terenu neodlučeno protiv zadnjega Barnsleya, koji je u 24. minuti vodio 2:0.

Uspjela je momčad Slavena Bilića ostati neporažena, Pereira je izjednačio u 81. minuti.

Hrvati  (Bilić, Butorović, Računica, Krovinović)  i dalje vode u Championshipu, WBA je zadržao vodeće mjesto s dva boda više (26) od Leedsa.