Championship: Bilić i Butorović unatoč remiju ostali vodeći, Sluga branio u porazu

Subota, 11. siječnja 2020. 18:04 Napisao/la  SC
Danilo Butorović, pomoćnik Slavena Bilića

Slaven Bilić i njegov stručni stožer u kojemu je Riječanin Danilo Burotović ostali su vodeći nakon što je WBA odigrao 2:2 u gostima kod Charltona.

WBA je poveo u 22. minuti golom Zohore, a samo šest minuta kasnije izjednačio je Davison.

Robson-Kanu je u prvoj minuti nastavka ponovno doveo Bilićevu momčad u goste, ali je u 76. minuti Charltonu bod donio Lockyer.

Krovinović je utakmicu pratio s klupe Bilićeve momčadi.

WBA je i dalje vodeća momčad Championshipa nakon što je Leeds poražen na domaćem terenu od Sheffielda.

Simon Sluga branio je domaćem porazu Lutona, Birmingham je pobijedio rezultatom 2:1.

Nakon 27. kola Luton je posljednji na ljestvici s 21 bodom.