Alen Horvat doživio drugi uzastopni poraz, Filip Bradarić strijelac atraktivnog pogotka

Četvrtak, 18. veljače 2021. 18:20 Napisao/la  SC
Filip Bradarić

Alen Horvat doživio je drugi uzastopni poraz, Al Nasr Riyadh izgubio je u 19. kolu na gostovanju od Al Qadisiyje, jedini pogodak postigao je Brazilac Edson (17), koji nikada nije igrao u europskom nogometu.

Brazilac Petros, koji igra za Horvatovu momčad, igrao je u dresu Betisa u jednoj od najjačih liga na svijetu, što mu nije pomoglo u 71. minuti, kada nije iskoristio kazneni udarac.

Nakon domaćeg poraza (0:4) od vodećeg Al Shababa, Horvat je doživio prvi poraz na gostovanjima.

Filip Bradarić postigao je atraktivan pogodak za Al Ain u remiju (1:1) s Al Alhijem, nekadašnji kapetan Rijeke postigao je u 39. minuti vodeći pogodak u utakmici protiv drugoplasirane momčadi.

Nakon 19 kola Al Nasr Riyadh nalazi se na 9., dok se Al Ain nalazi na zadnjem mjestu u Ligi 16.