1. slovenska liga: Vedran Gerc nastavio tresti mreže, igrači Rijeke nisu imali uspjeha

Nedjelja, 29. travnja 2018. 22:22 Napisao/la  SC
Vedran Gerc (Ankaran H.)

Vedran Gerc nastavlja tresti mreže.

Bivši igrač Rijeke i Pomorca postigao je u 8. minuti prvi pogodak za Ankaran u pobjedi protiv Rudara momčad kojega vodi bivši trener Hajduka Marijan Pušnik.

Darijo Ćanađija igrao je za Olimpiju u utakmici bez golova protiv Gorice, drugi igrač Rijeke na posudbi Jason Davidson nije ulazio u igru.

U sastavu Gorice izostao je treći igrač Rijeke na posudbi Matej Šantek.

Dyoke je igrao u porazu od Aluminija, igrač Rijeke na posudbi u Krškom ušao je u igru u 68. minuti.

Utakmice 29. kola: Ankaran Hrvatini - Rudar 3:2, Olimpija - Gorica 0:0, Krško - Aluminij 1:2, Maribor - Triglav 2:1, Celje - Domžale 2:1

Poredak: Olimpija 65, Maribor 64, Domžale 59, Celje 43,  Rudar 43, Gorica 35, Krško 30, Aluminij 26, Ankaran Hrvatini 21, Triglav 16