Ivona Tubić osvojila dvije zlatne medalje na karate turniru u Virovitici

Ponedjeljak, 04. ožujka 2013. 17:14 Napisao/la  SC

Ivona Tubić je slavila u konkurenciji do 68 kilograma, te open kategoriji

Ivona Tubić, članica Karate kluba Volosko, osvojila je dva prva mjesta u konkurenciji seniorki na međunarodnom turniru Virovtica open na kojem je nastupilo 570 natjecatelja iz 69  klubova i sedam zemalja (Hrvatska,  Slovenija,  Mađarska,  Srbija,  Rumunjska,  Crna  Gora  i  BiH).

Ivona je slavila u konkurenciji do 68 kilograma, dok je treće mjesto zauzela Danka Zorić (Ri Croatia). Karatistica Voloskog ujedno je bila najbolja u open kategoriji, gdje je treće mjesto zauzela Helena Stanić (Metal) koja je broncu osvojila i u konkurenciji do 61 kilograma. Petra Svetić (Metal) bila je treća u kategoriji do 61 kilograma.

Renato Strišković (Zamet) slavio je do 67 kilograma. Zvonimir Živković (Volosko) bio je najbolji do 84 kilograma, gdje je broncu osvojio Esmir Mušić (TAD).  Filip Dmitrašinović (Zamet) bio je najbolji u konkurenciji preko 84 kilograma, dok se na treće mjesto pobjedničkog postolja popeo Ervin Mohorovičić (Ri Croatia).