Ivani Bebek pojedinačna bronca i ekipno zlato na Grand Prixu Slovačke

Utorak, 17. travnja 2012. 08:12 Napisao/la  M. B.

Karatistica Ri Croatije uzela je pojedinačnu broncu do 61 kilograma i ekipno zlato

Ivana Bebek, članica Karate kluba Ri Croatia, osvojila je pojedinačnu broncu i ekipno zlato na međunarodnom turniru Grand Prix Slovačke održanom u Bratislavi na kojem je u svim uzrastima ukupno nastupilo 600 natjecatelja iz 13 zemalja. Nakon što je ispala u prvom kolu kategorije do 61 kilograma, Ivana je kroz repasaž stigla do borbe za medalje gdje je u meču za broncu pobijedila Helenu Stanić (Metal Jurdani).

U ekipnom dijelu reprezentaciju su činile Ivana Bebek, Azra Saleš (TAD) i Maša Martinović (Hercegovina) koje su u na putu do zlata pobijedile predstavnice Slovenije 2:0, Slovačke 2:1 i u finalu drugu ekipu Slovačke 2:0.

U konkurenciji mlađih seniorki do 60 kilograma Helena Stanić je osvojila zlatnu medalju. Kod mlađih seniora do 78 kilograma Zvonimir Živković (Volosko) bio je drugi, a njegov klupski kolega Roko Janković uzeo je srebro u konkurenciji preko 78 kilograma.