Superliga: Odbojkašice Rijeke poražene na otvaranju Lige za prvaka od Marine Kaštele

Nedjelja, 09. veljače 2020. 20:28 Napisao/la  SC
Ana Mioč (Rijeka CO)

Superliga - 1. kolo mini Lige za prvaka

MARINA KAŠTELA - RIJEKA CO 3:1 (22:25, 25:17, 25:15, 25:20).

Dvorana: GD Kaštela. Gledatelja: 100.

Suci: Vedriš i Jurković.

MARINA KAŠTELA: Karadža (L), Grizelj, Rožić, Dežulović, Teklić, K. Zdilar, Apostolski, Subašić (L), Ćurak, Botić, Kalman, Barać, J. Zdilar.

RIJEKA CO: Bakarčić, Sulić, Volarić (L), Štiglić, Kesten, Žarković, Gerdević, Vrban, Popić, Cvitković, Mioč, Fabris.

Odbojkašice Rijeke CO poražene su u gostima kod Marine Kaštele u prvom kolu Lige za prvaka 3:1.

Riječankama je ovo treći poraz ove sezone od Marine Kaštele, od ukupno četiri koliko su ih doživjele.

Riječke dobojkašice imale su priliku odvesti utakmicu u peti set, ali su u četvrtom setu propustile iskoristiti četiri poena plusa i osvojiti set.