- Loše je što je sada pauza zbog kvalifikacija za OI, dobro je što ćemo barem malo zalječiti ozljede, rekao je Lovrinov. Treća utakmica na rasporedu je 9. svibnja u Rijeci
Split 1700 - Rijeka 0:3 (23:25, 20:25, 26:28). Riječanke povele 2:0 u finalnoj seriji
Riječanke su u posljednje četiri sezone, računajući i tekuću, u 20 utakmica ubilježile samo jedan poraz i to protiv Mladost u drugoj utakmici polufinala u sezoni 2009./2010.
- Stopalo je dobro, to je sve što mogu reći. Kao što je rekao trener Lovrinov, kažem i ja: Nema mjesta lošim vijestima. Meni je kost još napukunuta, ne mogu skočiti ni pola onog što sam prije mogla, rekla je Fabris
Rijeka - Split 1700 3:0 (25:20, 29:27, 25:23). Pobjedu nije ugrozilo niti lagano opuštanje u drugom setu
Cijelu sezonu nas muči to da ne možemo zadržati konstatntu.Tako je bilo protiv Splita u Kupu, jedan set ih ostavimo na sedam poena, drugi izgubimo, rekao je trener Rijeke
Izabranice Igora Lovrinova krenut će u lov na šesti uzastopni naslov prvaka Hrvatske, osmu titulu ukupno i ujedno 17. trofej u domaćim natjecanjima od hrvatske samostalnosti
OTP banka - Rijeka 2:3 (10:25, 25:23, 25:23, 17:25, 7:15). Riječanke sigurne u petoj dionici