PRVA LIGA ODBOJKAŠICA

Rijeka CO osvojila bod protiv Kaštela

Subota, 08. veljače 2014. 20:24 Napisao/la  SC

Utakmica 8. kola 2. skupine: Rijeka CO - Kaštelca DC 2:3 (25:16, 26:28, 21:25, 25:20, 9:15)

Prva liga odbojkašica

RIJEKA CO - KAŠTELA DC 2:3

Utakmica 8. kola 2. skupine: Rijeka CO - Kaštelca DC 2:3 (25:16, 26:28, 21:25, 25:20, 9:15). Dvorana mladosti. Gledatelja: 50. Suci:  Ana Stipaničev i  Domagoj Niessner (oboje Rijeka). Delegat: Čedomir Maksimovski (Križišće).

RIJEKA CO: Curać, Popić, Boban, Milosavljević, Cvitić, Mioč, Babić, Francetić, Pešut, Šćulac, Kraljević.

KAŠTELA DC: Jurić, Stanović, Barić, Kukić, Vranković, Bazina, Čagalj, Roso, Matas, Bakota.

Odbojkašice Rijeke stigle su do novog boda protiv Kaštele koja se bori za prvo mjesto s Azenom. Izabranice Krešimira Jurića izgubili su susret u pet setova, čiste igre 105 minuta.

Riječke odbojkašice nisu izdržale pritisak u petom setu, kod 7:7 gošće su se odljepile i stigle do pobjede. Domaćim odbojkašicama treba čestitati na još jednom izborenom bodu iako se od gošći očekivalo puno više.