1. liga odbojkašica: Rijeka izgubila od Mladosti, u prvom setu domaćin osvojio samo šest poena

Srijeda, 22. siječnja 2014. 19:28 Napisao/la  SC

Utakmica 13. kola, prva jakosna skupina: Rijeka CO – Mladost 0:3 (6:25, 15:25, 15:25)

Prva liga odbojkašica

RIJEKA - MLADOST 0:3

Utakmica 13. kola, prva jakosna skupina: Rijeka CO – Mladost 0:3 (6:25, 15:25, 15:25). Dvorana mladosti. Gledatelja: 50. Suci: A. Stipaničev i Tota (oboje Rijeka). Delegat: Maksimovski (Križišće).

RIJEKA CO: Curać, Popić 1, Boban 4, Cvijić, Bačić, Milosavljević (L), Juroš, Francetić, Pešut 7, Šćulac 1, Mioč.

MLADOST: Čačić 2, Žmire 9, Nakamura, Minami, Blažević 1, Račić 11, Mlinar, Uljević 13, Božičević (L), Zularić 9, Deak 10.

Odbojkašice Rijeke upisale su novi poraz u prvenstvu Hrvatske, ovoga puta na parketu Dvorane mladosti uspješnija je bila zagrebačka Mladost. Unatoč želji i zalaganju, Rijeka se još uvijek traži čemu je najbolji dokaz prvi set u kojem su izabranice Krešimira Jurića osvojile samo šest poena.

Rijeka će prvi dio sezone zaključiti u nedjelju gostovanjem kod Splita 1700 u derbiju začelja Prve jakosne skupine.